SANTIAGO
CHEMIKÁLIE LABORATORNÍ
VYBAVENÍ

Santiago struktury

Nápověda k vyhledávání chemikálií

V horním řádku lze vyhledávat chemikálie dle CAS čísla (unikátní identifikátor), názvu, čísla, SMILE a molární hmotnosti.

Vyhledávání dle struktury doporučujeme použít, znáte-li strukturní vzorec či hledáte-li chemikálie, které obsahují požadovanou strukturu. Jelikož se jedná o substrukturní vyhledávání, výsledky vyhledávání nejsou naprosto exaktní, ale pracují s rozumnou mírou variability, což přináší nové možnosti a urychluje nalezení vhodné látky pro Vaše experimenty.

Přestože naše databáze obsahuje více než 100 000 unikátních chemikálií s cenami, není v našich možnostech obsáhnout celé spektrum známých chemikálií. Nedaří-li se Vám nalézt v naší databázi požadovanou chemikálii, neváhejte nás kontaktovat a uděláme vše proto, abychom Vám poptávanou chemikálii nabídli.

Chemikálie a laboratorní vybavení

Santiago laboratorní vybavení se specializuje především na syntézu sloučenin na míru, velkoobjemový nákup chemických surovin a dovoz chemických specialit pro primární akademický výzkum.

Nenašli jste pro Vaši laboratoř, co hledáte?

KONTAKTUJTE NÁS

Import speciálních chemikálií

Počáteční objekt zájmů - syntéza na organických specialit na míru - se rozrostl přes import speciálních chemikálií pro průmyslové účely až po dodávání spotřebního zboží pro chemické laboratoře.

S odbornou profesionalitou nám vlastní, Vám rádi pomůžeme nalézt i ty nejspecifičtější produkty, které se explicitně nenacházejí v naší internetové nabídce.

Kontaktujte nás

Tel.: +420 776 750 591
Fax: +420 227 203 670

info@santiago.cz
 

Působíme po celé ČR.