SANTIAGO
CHEMIKÁLIE LABORATORNÍ
VYBAVENÍ

Stříkačkové (syringe) filtry

Sříkačkové filtry

Stříkačkové filtry(v angličtině syringe filters) jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standarty certifikace ISO9000, za použití nejnovější výrobní technologie s cílem zajistit vysokou kvalitu a konzistentní produkt. Všechny stříkačkové filtry jsou HPLC certifikované. Přes atraktivní cenu, je důraz kladen na vysokou kvalitu.

Stříkačkové filtry se používají pro čištění tekutých roztoků. Nasazují se přímo na ústí stříkačky a obsahují membránu s různými velikostmi pórů.

Typickým užitím filtrů jsou sterilní filtrace, příprava vzorků a lékařské aplikace. Membrány stříkačkové filtrů jsou vyrobeny z materiálů jako je nylon, PTFE, PES, MCE, PVDF, CA, PP, a GF a jsou dodávány v průměrech 13mm, 17mm, 25mm a 30mm v pouzdrech z polypropylenu.

Membrány z PVDFE a PTFE jsou ideální pro přípravu vzorků rozpuštěných v organických rozpouštědlech., např. vzorky pro HPLC. Injekční filtry z polyethersulfon(PES) membrány jsou vhodné pro sterilní filtraci pufrů, tkáňových kultivačních médií nebo přísad a v dalších biologických aplikacích.

Nabízíme jak standardní variantu nesterilních stříkačkových filtrů, tak sterilní individuálně balené stříkačkové filtry. Více informací na dotaz.

Všechny membrány jsou začleněny do PP pouzdra s vnitřním přívodem Luer-lock a male Luer-Slip výstupem.

Vysoká kvalita materiálu membrány zaručuje čistotu procesu a tedy i poskytuje kvalitu výsledků Vaší práce. 

Nevíte-li si rady s výběrem vhodného stříkačkového filtru, v Průvodci výběrem Stříkačkových filtrů naleznete nejdůležitější informace, které Vám pomohou nalézt ideální filtry pro Vaše užití. 

Porovnání jednotlivých membrán a jejich kompatibilitu s rozpouštědly a chemickými činidly naleznete v dokumentu Kompatibilita membrán stříkačkových filtrů.

 

10 Důvodů, proč používat stříkačkové filtry Santiago

1. Chrání Vaše analytické přístroje.

2. Prodlužují životnost chromatografických kolon.

3. Zvyšují přesnost prováděných analýz.

4. Široká paleta typu membrán, pórů a průměrů.

5. Luer lock poskytuje vysokou těsnost spojení, které odolává filtračnímu tlaku.

6. Robustní polypropylenová konstrukce – autoklávovatelné do 121°C po dobu 15 min.

7. Barevné označení stříkačkových filtrů pro snadnou identifikaci.

8. Skladný obal na stříkačkové filtry.

9. Zdarma vzorky stříkačkových filtrů k odzkoušení.

10. Zajímavé ceny a hromadné slevy.

Vybrané služby a produkty

Chemikálie a laboratorní vybavení

Santiago laboratorní vybavení se specializuje především na syntézu sloučenin na míru, velkoobjemový nákup chemických surovin a dovoz chemických specialit pro primární akademický výzkum.

Nenašli jste pro Vaši laboratoř, co hledáte?

KONTAKTUJTE NÁS

Import speciálních chemikálií

Počáteční objekt zájmů - syntéza na organických specialit na míru - se rozrostl přes import speciálních chemikálií pro průmyslové účely až po dodávání spotřebního zboží pro chemické laboratoře.

S odbornou profesionalitou nám vlastní, Vám rádi pomůžeme nalézt i ty nejspecifičtější produkty, které se explicitně nenacházejí v naší internetové nabídce.

Kontaktujte nás

Tel.: +420 776 750 591
Fax: +420 227 203 670

info@santiago.cz
 

Působíme po celé ČR.