SANTIAGO
CLABORATORY CHEMICALS
EQUIPMENT
×
 x 

Cart empty

 

Custom synthesis of peptides

Custom synthesis of peptides

Poskytujeme outsourcing syntéz peptidů dle Vašich požadavků.  Syntetické peptidy jsou důležitým nástrojem při vývoji léčiv a proteomickém výzkumu.

Máme zkušenosti

peptide synthesis

Jsme odborníky na rmnoho modifikací při syntéze peptidů, například výrobu fluorescenčně značených peptidů, peptidů s větším množství disulfidových můstků a peptidů obsahujících stabilní izotopy.

Také se zabýváme syntézou peptidů obsahujících neobvyklé modifikace(acetylace, biotinylace, citrulinace, glykosylace, methylace, fosforylace, pegylace, konjugace s malou molekulou, apod.). 

Peptidy obsahující 4 - 75 aminokyselin, jsou syntetizovány za použití nejnovější technologie Fmoc v pevné fázi a jsou čištěny pomocí HPLC. Všechny peptidy dodáváme spolu s MS a HPLC spektry.

Jak začít?

Prosím kontaktujte nás s Vašimi požadavky syntézy peptidů na míru a do 24 hodin Vás budeme kontaktovat. Veškeré dotazy a projekty jsou samozřejmě důvěrně prováděny a mohou být podepsány dohody o mlčenlivosti v případě potřeby.

Chemicals and laboratory equipment

Santiago's laboratory equipment specializes in the synthesis of custom-made compounds, the bulk purchase of chemical raw materials and the import of chemical specialties for primary academic research.

Did not find what you are looking for for your lab?

CONTACT US

Import of specialty chemicals

The initial object of interest - the synthesis of custom-made organic specialties - has expanded through the import of specialty chemicals for industrial purposes to the supply of consumer goods for chemical laboratories.

Thanks to professional expertise, we can help you find the most specific products that are not explicitly found on our Internet

Contact us

Phone.: +420 776 750 591
Fax: +420 227 203 670

info@santiago.cz
 

We operate throughout the Czech Republic.